O FIRMIE

Firma rozpoczęła działalność  20.01.1989 roku. Bazą działania były doświadczenia w zakresie serwisu sprzętu komputerowego i systemów sterowania obrabiarkowego.  Przez kilka początkowych lat działalności zajmowaliśmy się produkcją własnych sterowników mikroprocesorowych, na bazie których modernizowane były różnego rodzaju maszyny i urządzenia technologiczne. Jednocześnie zajmowaliśmy się serwisem systemów sterowania obrabiarkowego oraz serwisem, dostawami i wdrażaniem  systemów komputerowych.  
Równolegle z tym, dość intensywnie działaliśmy w zakresie komputerowych systemów wspomagania prac projektowych i wykonawczych na maszynach sterowanych numerycznie.
Wkrótce  zaczęliśmy odczuwać brak możliwości wykonywania we własnym zakresie szeregu prac z dziedziny mechaniki. W związku z tym urządziliśmy własną narzędziownię w której świadczymy usługi w zakresie projektowania i wykonywania oprzyrządowania technologicznego,  urządzeń technologicznych, specjalistycznych części maszyn i linii technologicznych. Świadczymy także usługi w zakresie obróbki metali  oraz  wykonywania
i napraw różnych podzespołów i części maszyn. Działamy w grupie firm zajmujących się wytwarzaniem wyrobów
i części z metalu, tworzyw sztucznych, ze stopów aluminium i odlewów żeliwnych.
Nadal rozszerzamy zakres działań w dziedzinie serwisu maszyn i urządzeń technologicznych oraz automatyki
i sterowania procesami technologicznymi.  Współuczestniczymy w pracach nad systemami monitoringu maszyn
i urządzeń technologicznych pod kątem wizualizacji ich pracy i nadzorowania procesów (zarządzania procesami technologicznymi).   
Mamy nadzieję, że nasze umiejętności, doświadczenia a także sposób angażowania się w potrzeby naszych Klientów okażą się wystarczające aby móc sprostać Państwa oczekiwaniom. Dlatego żywimy nadzieję, że oferta nasza spotka się z Państwa zainteresowaniem i zaowocuje miłą i obustronnie korzystną współpracą.    Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, sprecyzowania swoich potrzeb i kontaktów telefonicznych, mailowych i osobistych.

© 2010 Gantel